KONST / Litografier / Färglitografi 13195171
nr 1319 5171
Jordi Bota
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/25. Motivet: 52x63cm
måndag 13 april 2020
kl 20:47:09
Jordi Bota
Läs mer om Jordi Bota